Actualitate

Liberalul Cătălin Burcescu a fost numit director la OSIM

Published

on

Cătălin Burcescu este noul director al Oficiului de Stat pentru Invenții și Mărci, Decizia de numire în această funcție, semnata de premierul Florin Câțu, a fost publicată ieri în Monitorul Oficial, Este a doua funcție ocupată de liberali din cele trei care au revenit filialei PNL Teleorman, la nivel central.

Cătălin Burcescu este din Drăgănești Vlașca, are 36 de ani și a mai ocupat funcția de director general adjunct la Servicii Energetice Muntenia SA.

T.C.

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Cele mai citite

Exit mobile version