Se încheie turul în Liga a IV-a teleormăneană

Ultima etapă a turului Ligii a IV-a teleormăneană, amânată săptămâna trecută din cauza vremii nefavorabile, se va disputa pe 8 decembrie.

Liga a- IV-a – Sambata 08.12.2018  Sen / Jun: Ora 12,30 – 10,30  – ultima  etapa a turului de campionat

1) ACS ATLETIC ORBEASCA – AS UNIREA MOSTENI     –
Catalin  Columban (Videle) – Catalina Nan (Alexandria), Alin Soare (Turnu Magurele), Rez. Ionut  Carabasu (Turnu Magurele) – seniori

Ionut Carabasu – Bogdan Doicut, Ionut Nicolae (toti Turnu Magurele) – juniori

Observator: Iulian Brinceanu (Alexandria)

2) ACS DRAGANESTI VLASCA – ACF DUNAREA ZIMNICEA     –
Andrei  Cristian (Turnu Magurele) – Andrei Baciu (Videle), Felix Oprescu (Rosiori de Vede), Rez. Valentin Teodorescu (Guruieni) – seniori

Valentin Teodorescu (Guruieni) – Tibi  Spataru, Sefan Croitoru (ambii Alexandria) – juniori

Observator: Aurel Rusu (Rosiori de Vede)

3) CS UNIREA TIGANESTI – AS VOINTA SAELELE 2017     –
Robert Mitrache (Rosiori de Vede) – Alexandru Dima (Olteni), Daniel Neagu (Alexandria), Rez. Andrei  Grecu (Scrioastea) – seniori

Andrei  Grecu (Scrioastea) – Lucian Epure (Cosoteni), Marius Burlacu (Rosiori de Vede) – juniori

Observator: George Popa (Alexandria)

4) STA – ACS ASTRA PLOSCA     –

5) CS METALUL PERETU – CSM 2 ALEXANDRIA     –
Mihai Tutunaru (Turnu Magurele) – Cristian Mihai (Rosiori de Vede), Ciprian Bratoi (Turnu Magurele), Rez. Robert Tofan (Videle) – seniori

Robert Tofan – Dorinel  Luca, Florin Baciu (toti Videle) – juniori

Observator: Alexandru Bajan (Videle)

6) AS VIITORUL BUTESTI – ACS AJAX BOTOROAGA     –
Mihai Tatara (Turnu Magurele) – Ovidiu Marinel, Stefan Stinga (ambii Rosiori de Vede), Rez. Georgel Dumitru (Cucuieti) – seniori

Georgel Dumitru (Cucuieti) – Catalin Popa, Daniel Preda (ambii Rosiori de Vede) – juniori

Observator: Emil Tomescu (Turnu Magurele)

7) AS VICTORIA LUNCA – ACS UNIREA BRINCENI     –
Mircea Belinas (Zimnicea) – Stefan Creanga (Turnu Magurele), Bogdan  Constantin (Peretu), Rez. Ionela  Lungu (Galataeni) – seniori

Ionela  Lungu (Galataeni) – Adrian Mutu (Alexandria), Sorin Sisu (Plosca) – juniori

Observator: Iulian Ancu (Alexandria)

8) CS RAPID BUZESCU – ACS AVANTUL BRAGADIRU     –

Adrian Buica (Alexandria) – Robert Chioreanu (Turnu Magurele), Bogdan Pana (Alexandria), Rez. Octavian Petre (Turnu Magurele) – seniori

Eduard Fratila (Turnu Magurele) – Ionut Nita (Videle), Alexandru Sima (Turnu Magurele) – juniori

Observator: Ionel Turlete (Videle)

Distribuie prietenilor tai...Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Fii primul care comentează

Lasă un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*